Останні відгуки
- Фотограф "В. Біловус"01Сподобалось: роботою дуже задоволена. Було легко працювати з фотографом. Він вдало підхоплював ідеї і втілю...більше 6 років тому
- Ресторан "Barbaresco City cafe"00Доставка піци 20-30 хв. під час карантину , але яка піца ... нажаль сфотографувала тільки одну, але я думаю цього д...більше 6 років тому
- ТОВ "Світ інженерних технологій"01Сподобалось:сподобався комплексний підхід до потреб клієнта, консультація по варіантах економії, оперативність виконання Загальне враження:рекомендую!більше 6 років тому
- Етно-ресторація "Галич"03Сподобалось: Колоритне українське оздоблення ресторану зачаровує погляд. Дуже смачне гриль меню і звісно смачна кухня, гідне обслуговування.Ціни вище середнього.більше 6 років тому
- ТОВ "Альтфатер Тернопіль"03Загальне враження: доброго дня! сьогодні зранку мій мусорний бак, після того як вночі машина забрала сміття, ...більше 6 років тому
- ТехноАвтоБлиск00Не сподобалось:приїхав зробити розвал сходження простояв півтора години бо майстер десь поїхав хоча перед...більше 6 років тому
- 7 coffee01Сподобалось: Практично завжди смачна кава, швидке обслуговування. Люблю брати тут каву і гуляти по місту.більше 6 років тому
- Мережа аптек "D.S."01Сподобалось: Хороший підхід до клієнта, приємні ціни. А ще можна не виходячи з дому подивитися наявність ліків та їх ціни на їх офіційному сайті.більше 6 років тому
- Магазин "Оселя"02Сподобалось: Хороший магазин в якому можна придбати багато чого для ремонту.Ціни досить адекватні.більше 6 років тому
- English LTC00Сподобалось:Дізналася багато корисної інформації , вчитель все доступно пояснював і відповідав на усі мої запитання. Загальне враження:Рекомендую!!більше 6 років тому
- English LTC00Сподобалось: Сподобалось уроки, все чітко і доступно пояснюється. Готуючись до IELTS , я отримала багато корисної інформації.більше 6 років тому
- Магазин "Родзинка"01Сподобалось:Обожнюю цей магазин вже багато років . Там величезний вибір, товар завжди свіжий і так легко харч...більше 6 років тому
- Світ шини01Сервіс по телефону на нулі, навіть не має бажання туди звертатися, людина яка відповідає по телефону - хамка! Бачу за рік часу по коментарях змін не має!більше 6 років тому
- Кав'ярня "Ровер"00Одна з найсмачніших кав'ярень Тернополя. На карантині дуже не вистачає вашої кави. Найперше що зроблю після його завершення, це зайду до вас за Капучінобільше 6 років тому